Проводиться постійний набір в групи польського, чеського та англійської мови, обов'язковий запис за телефоном: (068) 777-06-00
(067) 406-00-49 Smart.lab.help@gmail.com Контакти

Наша Компанія досить давно займається підготовкою українських студентів до вступу в польських навчальних закладів. Ми супроводжуємо протягом усього підготовчого процесу: мовні курси, тестування, підготовка пакету документів, вибір спеціальності і ВНЗ, які оптимально підходять конкретному абітурієнту, переїзд в Польщу і …

І тут ми задумалися: а як же живуть наші учні в Польщі? Які реалії їх дорослого студентського життя. У вересні ми поцікавилися у наших уже польських студентів, як їм живеться. Всім задавали одні і ті ж питання: розклад занять, скільки українських студентів навчаються в групі, чи складно здавати екзаменаційну сесію, які умови перездачі та ін.

Діти з радістю розповіли про своє навчання. Ми згрупували відповіді в інформаційні таблиці, в одній частині яких вказані ВНЗ і факультет, а в іншій – відповідь на конкретне запитання.

Отже, питання перше

Вартість навчання за рік?

2016-10-18_1

2. Чи були передбачені курси польської мови під час навчання на 1 курсі?

2016-10-18_2

3. Скільки українських студентів навчається в групі (на факультеті)?

2016-10-18_3

4.. Приблизний розклад занять і навчальне навантаження:

2016-10-18_4

5. Іспити та заліки. Чи складно здати екзаменаційну сесію?

2016-10-18_5

6.. Умови перездачі екзаменаційних сесій? Відраховують чи студентів за неуспішність?

2016-10-18_6

7. Чи є плани поїхати за програмою Еразмус *? Куди?

* Еразмус (англ. Erasmus) – некомерційна програма Європейського союзу з обміну студентами і викладачами між університетами країн членів Євросоюзу, а також Ісландії, Ліхтенштейну, Македонії, Норвегії, Туреччини. Програма надає можливість навчатися, проходити стажування або викладати в іншій країні, що бере участь в програмі. Терміни навчання і стажування можуть становити від 3 місяців до 1 року кожен.

2016-10-18_7

Отаке воно, студентське життя в Польщі!

Інформація, наведена в статті – це не статистичні дані, це суб’єктивний досвід і думка наших студентів. А щоб ви змогли зорієнтуватися, в яких ВНЗ вони вчаться, наводимо коротку інформацію про кожного зі згаданих установ.

 

Коротка інформація про ВНЗ::

Ягеллонський університет (Краків)
Uniwersytet Jagielloński
www.uj.edu.pl

Університет в Кракові заснований ще в 1364 році. Це найдавніше і одне з найбільших навчальних закладів в Польщі, одне з найстаріших в Європі. Університет входить до асоціації університетів Європи Утрехтска мережа. В даний час Ягеллонський університет (включаючи Collegium Medicum UJ) має 15 факультетів.

Університет Економічний в Кракові
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
www.uek.krakow.pl

Університет засновано в 1925 році. Є одним з найбільших економічних університетів Польщі, науково-дослідним і освітнім центром. Один з трьох найбільших університетів Кракова поряд з Ягелонським університетом і Університетом науки і технології AGH. Девіз університету – по латині «Rerum cognoscere causas et valorem», що в перекладі означає: «Вивчати причини і значення речей». Його кампус розташований недалеко від історичного центру середньовічного Кракова. Крім основного кампусу, університет має 7 центрів дистанційної освіти в різних містах регіону.

Вища Школа Суспільної Психології (Університет соціальної психології), Варшава
Uniwersytet SWPS (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej)
www.swps.pl

Вища Школа Соціальної Психології (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej) з 1 червня 2015 р стала першим приватним вищим навчальним закладом в Польщі, який отримав статус університету . Найбільший комерційний університет в Польщі. В Університеті навчається понад 14.000 студентів на 17 різних соціально-гуманітарних напрямках, три з яких здійснюють викладання англійською мовою.

Громадська Академія Наук (Варшава)
Społecznа Akademiа Nauk
www.warszawa.san.edu.pl

Академія заснована в 1994 році. В результаті 20 років успішної діяльності займає 3 місце в рейтингу кращих недержавних університетів Польщі. 18 тисяч студентів навчаються на 6 факультетах за 22 спеціальностями.

Академія встановила тісну співпрацю з Clark University (США) і MOD’SPE Paris (Франція). Завдяки чому студенти вузу мають можливість додатково отримати американський або французький диплом, а також брати участь в програмах міжнародного обміну.

Університет Вістула (Варшава)
University Vistula
www.vistula.edu.pl

Університет Вістула це один з кращих приватних університетів Польщі. Був заснований як Вища Школа Економіки та Інформатики у Варшаві в 1996 році, а в 2012 році після злиття з Академією Фінансів у Варшаві навчальний заклад отримав Статус Академії Фінансів і Бізнесу Вістула. 3200 студентів і 250 співробітників. 40000 випускників. Іноземні студенти з 26 країн і 4-х континентів.

Університет Сівітас (Варшава)
Collegium Civitas
www.civitas.edu.pl

Collegium Civitas є лідируючим не державним навчальним закладом у Варшаві. Був створений в 1997 році. Ось уже 15 років, місія університету полягає в проведенні соціальних і політичних досліджень на найвищому рівні. 2 тисячі студентів.

Вища Школа Економіки і Інновацій в Любліні
Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie
www.wsei.lublin.pl

Вища Школа Економіки і Інновацій в Любліні – недержавний ВНЗ, заснований в 2000 році. У Школі працює понад 400 академічних викладачів. ВНЗ є самим кращим серед недержавних ВНЗ регіону. Студенти можуть вибирати з 15 спеціальностей, які ведуться на 4 факультетах. Щороку до ВНЗ надходить близько 9 тисяч абітурієнтів.