Проводиться постійний набір в групи польського, чеського та англійської мови, обов'язковий запис за телефоном: (068) 777-06-00
(067) 406-00-49 Smart.lab.help@gmail.com Контакти

Про середню освіту в Чехії

Навчальні програми в Чехії і країнах СНД дещо відрізняються. Існує різниця в кількості годин з досліджуваних предметів, тривалості навчання в школі. У країнах СНД період отримання середньої освіти становить 11-12 років, в Чехії ж цей термін -13 років.
Повна загальна середня освіта займає, як правило, 4 роки після закінчення 9-річної базової програми і надає студентам знання, навички та вміння необхідні для трудової діяльності або для продовження навчання у вищих навчальних закладах.
Кращі можливості для майбутньої освіти і кар’єри вашої дитини!

01

Навчання чеської мови в Києві (необхідно для початку навчання в будь-якій школі в Чехії)

02

Вибір оптимальної школи і навчальної програми з урахуванням всіх важливих критеріїв

03

Оформлення всієї необхідної документації для вступу до школи

Що вам дає співпраця з компанією Smart Learning Lab?

Організація всіх етапів отримання середньої освіти в Чехії

04

Організація переїзду в Чехії

05

Допомога в отриманні візи для дитини і при необхідності для батьків

06

Супровід і курирування учня протягом усього періоду навчання партнерами Smart Learning Lab

Яки переваги дає середня освіта в Чехії?

01

Дитина отримує якісну середню освіту, що відповідає високим європейським стандартам

02

У чеській школі учень одночасно вчить мінімум дві (а найчастіше три) іноземні мови

03

Навчання і проживання окремо від батьків розвиває самостійність, цілеспрямованість, відповідальність за свої вчинки

04

Істотно розширюється кругозір. Дитина дізнається іншу культуру, набуває нових друзів, подорожує, удосконалює комунікативні навички

05

Учні отримують профільну освіту високого рівня, що дозволяє найкращим чином підготуватися до здобуття вищої професійної освіти

Отримавши середню освіту в Чехії, учень має європейський сертифікат про середню освіту,
який визнається всіма країнами Європи
, і на підставі якого він може вступати до будь-ний ВНЗ без нострифікації документів і будь-яких інших підготовчих етапів.

Це важлива перевага для тих, хто планує продовжити навчання в Європі.

З якими школами ми працюємо?

Ми співпрацюємо з перевіреними державними школами пансіонного типу в Чехії

За роки роботи ми відібрали кілька шкіл під різний бюджет, з різною спеціалізацією тощо. Однак кожна з них відповідає ряду наших обов’язкових вимог:

найвищий рівень безпеки для дитини

ЯКІСНА НАВЧАННЯ І ВСЕБІЧНИЙ РОЗВИТОК ОСОБИСТОСТІ УЧНІВ

поважне і дружнє ставлення до учнів

КОМФОРТНЕ ПРОЖИВАННЯ І ХОРОШЕ КОРИСНЕ ХАРЧУВАННЯ

СУЧАСНІ ПРОГРАМИ, ВІДПОВІДНІ ВИСОКИМ ЄВРОПЕЙСЬКИМ СТАНДАРТАМ

ОРГАНІЗАЦІЯ ДОЗВІЛЛЯ І ВІДМІННА БАЗА ДЛЯ СПОРТУ І ФІЗИЧНОГО РОЗВИТКУ

Для отримання додаткової консультації щодо рівнів навчання і цінами
зателефонуйте в наш офіс по одному з телефонів:

+38(068) 777 0600,+38(067) 505 7175

З чого почати?

R

Телефонуйте нам за номером +38(068) 777 0600

R

Приїжджаєте в наш офіс і проходите тестування

R

Ми визначаємо вас в групу відповідного рівня, обговорюємо важливі деталі (зручний час навчання, цілі і т.п)

R

Підписуєте договір і проплачуєте перший місяць навчання

R

Ви починаєте навчання

Вирішено! Будемо здобувати середню освіту в Чехії! Що далі?

01

Підбір школи і Збір документів, отримання візи

Ви підписуєте договір і оплачуєте перший внесок (250 євро). Менеджер індивідуально підбирає для вас найбільш підходящу школу. Ми займаємося збором і оформленням необхідних документів, подачею заявок в школу, отриманням візи.

02

Вивчення чеської мови

Дитині потрібно вивчити чеську до рівня В1-В2 і отримати сертифікат Smart Learning Lab, для підтвердження рівня знань чеського мови (іспит проходимо в травні). У деяких навчальних закладах потрібно пройти співбесіду з директором школи. Для цього організовується приїзд директора в Київ або Львів.

В кінці серпня дитина їде на навчання в Чехії. Переїзд на всіх етапах супроводжується кураторами. Попередньо ми зустрічаємося з батьками і детально розповідаємо про подальшу взаємодію.

Партнери центру

середні школи, які беруть участь в програмі

Середня школа Міхаель

Школа реклами та маркетингу.

Школа була заснована в 1994 році і стала першою школою Чехії, яка запропонувала повну загальну середю освіту в області реклами і маркетингу. Під час навчання школярів готують до подальшого вступу до ВНЗ або до роботи в рекламної та маркетингової сферах. Завдяки посиленому вивченню англійської мови, учні можуть проходити практику не тільки в Чехії, але і закордоном. З отриманими знаннями студенти можуть так само пробувати себе в фотографії, дизайні.

Офіційний сайт школи: www.skolamichael.cz

Середня школа торгівлі Профіт

Школа була заснована в 1993 році і з тих пір є одним з лідерів у своїй сфері. Класи оснащені всім необхідним: комп’ютерами, проекторами та ін. Крім класичної форми навчання, прийнятої в більшості шкіл по всьому світу, учні також виконують завдання з користуванням комп’ютерів, оцінки і результати також можна подивитися в електронному вигляді. Головною метою навчання є розвиток в кожном учнє його здібностей, уміння думати і оцінювати ситуацію, швидко приймати рішення і жити в сучасному демократичному суспільстві.

Офіційний сайт школи: http://www.skola-profit.cz/

Гімназія при
банківської академії

Загальноосвітня гімназія, технікум, вища спеціалізована школа.
Заснована в 1993 році, Банківська академія є однією з найпрестижніших середніх шкіл Чехії. Вона є «дочірнії установої» Інституту фінансів і управління. Банківська академія підрозділяється на кілька навчальних закладів: технікум, вища спеціалізована школа, гімназія. У перших двох посилено вивчається економіка, фінанси, туризм, страхова справа. В гімназії ж приділяється рівна увага до всіх наук. Так як приватні гімназії – це велика рідкість, то всі учні отримують унікальний шанс здобути середню освіту в ексклюзивному місці. Школа повністю обладнана усією необхідною технікою: проектори, комп’ютери, ноутбуки, відео -камери, фотоапарати.
У 1999 році технікум став засновником Інституту фінансів і управління та разом з ним створив цілісну комплексну систему навчання, так зване “Співдружність шкіл”.
Співдружність шкіл дає учням або студентам можливість отримати цілісну освіту на декількох ступенях навчальної системи, гарантує для них плавний перехід з однієї ступені освіти на іншу. Установа середньої професійної освіти дає повну середню освіту, профільоване за даною спеціальністю і дозволяє продовжувати навчання у ВНЗ.

Офіційний сайт школи: www.bankovniakademie.cz

Готельна середня школа

Одна з перших приватних шкіл Чехії, яка надала навчання за програмами, пов’язаними з готельним бізнесом. Школярі вивчають економіку, готельне справу, торгівлю, туризм і так далі. Навчальний процес дає можливість студентам проявити себе під час практики. Нарівні зі спеціалізованими предметами вивчаються і стандартні шкільні предмети. Особлива увага приділяється іноземним мовам: німецької, англійської, іспанської. Крім обов’язкових предметів школярі можуть записатися на факультативи за бажанням.

Офіційний сайт школи: www.pshs.cz

Середня школа міжнародних і громадських відносин

Школу заснували в 1991 році і вона вважається однією з перших приватних шкіл Чехії. За роки свого існування школа зуміла побудувати сучасну гнучку систему освіти. Освітні програми, які пропонує школа, єдині в своєму роді в країні. Основним напрямком навчання є галузь комунікації і зв’язків з громадськістю. Саме завдяки цьому програми даної школи утворюють міцний фундамент для подальшого вивчення предметів, необхідних працівникам на керівних посадах, дипломатам і всім, кого цікавлять комунікації. Мета програм школи – якісно підготувати студентів, які зможуть продовжувати навчання в університеті за напрямами, пов’язаними з дипломатією, роботою в державних і комерційних структурах на керівних посадах, зв’язків з громадськістю і так далі.

Офіційний сайт школи: www.smvvpraha.cz

За скільки потрібно починати процес підготовки?

Безпосередньо процес вступу до школи починається в травні. Однак ми рекомендуємо визначитися зі школою і забронювати оптимальну пропозицію заздалегідь.

Пам’ятайте, пропозиції з найкращим співвідношенням якості та вартості бронюються в першу чергу

Встигніть вибрати кращий варіант для вашої дитини!

Надіслати заявку

Залиште контактний номер телефону
і ми зателефонуємо вам

Ваше ім'я

Номер телефону

Текст повідомлення

Відмінні перспективи в отриманні європейської освіти починаються з заявки або дзвінка в Smart Learning Lab.!

Також можете зателефонувати нам по одному з телефонів:

+38(068) 777 0600 +38(098) 195 6841