Проводиться постійний набір в групи польського, чеського та англійської мови, обов'язковий запис за телефоном: (068) 777-06-00
(067) 406-00-49 Smart.lab.help@gmail.com Контакти

рекрутація 2017 ВІДКРИТА !!!

00

Ми вже писали про можливість отримання середньої освіти в Польщі (див.Статтю ««Середня освіта в Польщі. Як правильно вибрати школу»»)..Сьогодні ж хочемо представити вашій увазі інформацію о середній професійній школі (технікумі) Іоанна Павла II в г.Чарне (Поморське воєводство, на півночі Польщі). Формат навчального закладу – пансіон, тобто учні мають можливість проживати і харчуватися на території навчального закладу.

01

Українські школярі можуть вступати сюди після 9 класу, так як структура даного навчального закладу складається з ліцею (10-11-12 класи) і технікуму (13 клас). Після навчання та складання іспитів, студент отримує атестат про повну загальну середню освіту та професійну кваліфікацію.
Технікум в Чарне готує такі спеціальності:

 

Спеціальність «Інформатика»:

Після чотирирічного навчання (10-11-12-13 класи) випускники отримують кваліфікацію техніка-інформатика. Дана кваліфікація має 3 спеціалізації:

«Установка і експлуатація персональних комп’ютерів і периферійних пристроїв» (E.12)

– «Проектування локальних комп’ютерних мереж і мереж управління» (E.13)

– «Створення веб-додатків і баз даних і адміністрування баз даних »(E.14).

Технікум готує молодих людей до роботи з використанням комп’ютерних технологій в різних галузях економіки: банківській сфері, державного і місцевого управління, податкових органів та в бізнесі. Випускники за цією спеціальністю можуть бути:

– адміністраторами комп’ютерних мереж;

-програмістами;

– дизайнерами і техніками інформаційних мереж;

– веб-дизайнерами і графічними дизайнерами;

– IТ-консультантами різного рівня та ін.
5

Навчання в технікумі Іоанна Павла II в г.Чарне за фахом «Інформатика» дозволяє:
– набути навички для розробки і створення власних комп’ютерних програм, використання графічних програм і різних методів мультимедіа;
– освоїти програми по обробці текстів, електронних таблиць, баз даних;
– отримати знання побудови комп’ютерних мереж, різних операційних систем і ознайомитися із сучасною електронно-обчислювальною технікою;
– набути навички для установки окремих компонентів мережевої системи і адміністрування локальної мережі в основній зоні і ін.
Знання математики та інформатики, отримані в процесі навчання в технікумі, допоможуть студенту продовжити навчання в профільних вищих навчальних закладах на факультетах: інформатика, телекомунікації, інформаційно-комунікаційні технології ( ІКТ), робототехника, мехатроника, електроніка та інші суміжні галузі.
Випускники технікуму за спеціальністю «Інформатика» успішно беруть участь в безкоштовних програмах польських ВНЗ, таких як університети політехнічні в Варшаві, в Кракові, в Гданську, в Любліні, Університет Морський в Гдині, університет ім. Адама Міцкевича в Познані.

 

Спеціальність «Спеціаліст з реклами»

Спеціальність включає дві кваліфікації:

– Продаж рекламної продукції та послуг (менеджмент)

– Організація і проведення рекламної кампанії.

Навчаються за даною спеціальністю 4 роки (10-11-12-13 класи).

Випускники можуть працювати в рекламних агентствах, відділах маркетингу та реклами виробничих компаній і комерційних офісів, агентств ЗМІ, агентств зі зв’язків з громадськістю, дизайнерських компаніях і ін.

Технологія організації реклами – це, перш за все, процес і метод збору інформації про продукт і бренд, про клієнта і його очікуваннях, проведення маркетингових досліджень. Спеціаліст з реклами повинен вміти аналізувати дієві рекламні методи і розробляти індивідуальні рекламні концепції, оскільки він створює імідж компанії та продукції.

Для того щоб учні технікуму освоїли всі ці навички, процес навчання будується на практиці – в форматі реалізації різноманітних рекламних проектів. Це сприяє максимально ефективному навчанню, і після закінчення навчання всі випускники здатні самостійно:
– розробити і реалізувати рекламний проект;

– організувати і провести рекламну кампанію;

– організувати і провести продаж рекламної продукції.

 

Спеціальність «Технолог по деревині»

Професія технолога по деревині дає можливість працювати на різних підприємствах меблевої промисловості, столярних цехах, лісопильних заводах, на базах і складах деревних матеріалів і ін. – там, де використовують деревину і деревні матеріали.

Випускники за даною спеціалізацією отримують навички:

– у виробництві деревини та деревних матеріалів;

– в програмуванні та експлуатації верстатів і обладнання, що використовуються при обробці деревини, а також

– в підготовці проектної документації.

Спеціальність ділитися на кваліфікації:

– Виробництво столярних виробів »(П.13)

– Організація і проведення обробки деревини» (А.50).

А в подальшому учні можуть продовжити свою освіту в цьому напрямку в Університеті природничих наук у Познані та Варшавському університеті природничих наук.

0_fabrika

 

У процесі навчання, як виробничої практики, учні працюють на меблевій фабриці Negro Меблі, яка виробляє продукцію для всесвітньо відомогобренду IKEA. Фабрика розташована поруч зі школою, і студенти можуть заробляти від 50 євро щомісяця (плюс бонус за хорошу роботу) без відриву від навчального процесу.

 

Крім того, всі випускники технікуму мають можливість отримати постійну роботу на фабриці, після закінчення навчання.

Здобувати середню освіту або Седні-професійне, це індивідуальний вибір. Все залежить від планів на реалізацію в професійній сфері.

 

Детальну інформацію про процес вступу і про навчальний заклад можна отримати за телефоном:


(067) 406-00-49 – Олеся, координатор проектів, Польща
Або поштою: learn.in.smart@gmail.com