Проводиться постійний набір в групи польського, чеського та англійської мови, обов'язковий запис за телефоном: (068) 777-06-00
(067) 406-00-49 Smart.lab.help@gmail.com Контакти

2016-09-27Якщо ви думаєте, що отримати освіту за кордоном можуть лише випускники шкіл, то глибоко помиляєтеся! У всіх українців від 18 до 60 років є можливість отримати якісну безкоштовну освіту і європейський диплом – це польська поліцеальна школа.

Що таке Szkoła policealna?

У поліцеальну школу можуть вступити всі, що мають середню освіту. А головне, туди приймають і іноземців – не громадян Польщі. За 2 роки абсолютно безкоштовно можна придбати спеціальність в таких сферах, як: медицина, техніка, інформатика, обслуговування, адміністрація, а також отримати право працювати в Польщі і в інших країнах Євросоюзу.

Поліцеальні школи відкриті по всій країні – в Варшаві, Кракові, Любліні, Катовіце, Познані, Бялисток і інших містах. Кожен навчальний заклад сам готує програми підготовки фахівців і перелік пропонованих професій, грунтуючись на попиті ринку праці в своєму регіоні. А стандарти навчання в поліцеальних школах країни встановлює Міністерство науки та вищої освіти Польщі.

Програми навчання вибудовуються так, щоб слухачі отримали не тільки загальні та практичні знання в своїй сфері, але і навички менеджменту та обліку. Училища пропонують три форми навчання: стаціонарну (денну), вечірню та заочну (школи вихідного дня). Такий графік занять дозволяє поєднувати роботу з навчанням. Випускники отримують ступінь «техніка» в своїй сфері.

Процедура вступу

Процедура вступу в поліцеальну школу не складна, здавати іспити не потрібно. Це ще одна перевага таких навчальних закладів. Список необхідних документів може відрізнятися в різних школах але, як правило, він включає:
• атестат про закінчену середню освіту (оригінал, а також його завірений переклад на польську мову),
•2 кольорові фотографії на паспорт,
• копії національного та закордонного паспорта,
• медична довідка (українська, з перекладом на польську мову і завірена).

Навчання безкоштовне, але в деяких школах встановлено вступний внесок від 200 до 1000 злотих, а також заставу, яка повертається. Ці гроші йдуть на оформлення страховки, учнівський квиток та ін.

Обов’язковою умовою вступу до будь-якого навчального закладу Польщі є знання польської мови, але при вступі до поліцеальної школи сертифікат про знання мови не вимагається.

Якщо ви хочете вивчити польську мову на рівні достатньому для вступу та навчання в Поліцеальній школі, ми запрошуємо вас на наші курси в Києві.

Якщо ви обмірковуєте можливість навчання в одній з Szkoła policealna, зателефонуйте і ми надамо вам всю необхідну інформацію і нашу допомогу до вступу.

+38 (067) 406-00-49
Learn.in.smart@gmail.com