Проводиться постійний набір в групи польського, чеського та англійської мови, обов'язковий запис за телефоном: (068) 777-06-00
(067) 406-00-49 Smart.lab.help@gmail.com Контакти

Чехія дивовижна країна з багатовіковою традицією університетської освіти і дуже комфортна для проживання. Ви вирішили здобувати освіту в Чехії? Відмінно! Що ж далі?
Питання, яким варто приділити більшу увагу – це вивчення чеської мови. Це важливо! Вам буде потрібно знання чеської мови на рівні, достатньому для складання вступних іспитів (які проходять на чеському) і подальшої успішної освіти.

Чому це важливо?
Закони Чеської Республіки гарантують безкоштовну освіту в державних ВНЗ на рівних умовах усім студентам, в тому числі і іноземним. Тобто, якщо ви вільно володієте чеським, і успішно склали вступні іспити, вчитися будете безкоштовно!
Звичайно, для іноземних студентів цей процес більш складний, ніж для студентів – чехів, тому обов’язковою умовою для вступу до ВНЗ для іноземців є попереднє навчання на одному з
підготовчих курсів.

Чому це важливо для українських студентів?
По-перше, чеську мову ближчий до німецького, ніж до українського. Практика показує, що як би ретельно наші випускники не вчили мову на домашніх курсах, цього, на жаль, може виявитися недостатньо для адекватного розуміння завдань на вступних іспитах і подальшого комфортного навчання.

По-друге, вступна кампанія в Чехії починається в березні, тому наші випускники, які отримують атестаційні документи в червні, вступати в чеські ВНЗ можуть тільки на наступний рік.

По-третє, підготовчі курси дозволяють не просто вдосконалити свій чеський, але і належним чином підготуватися до вступних іспитів з профільних предметів, що значно збільшує шанси вступити до університету, де навчання безкоштовне.

По-четверте, програма всіх курсів передбачає не тільки навчання, а й повну підтримку студента під час навчання.

Як вибрати оптимальний курс
Організацією підготовчих курсів в Чехії займаються приватні освітні компанії. Щоб навчання проходило максимально ефективно, заняття проходять в невеликих групах (по 10-15 осіб), що дозволяє викладачам приділяти достатньо часу кожному студенту. Викладати на курсах запрошують тільки фахівців з державних вузів.

Програма курсів розрахована на випускників шкіл, студентів і випускників середніх спеціальних та вищих навчальних закладів. Методика навчання розрахована як на іноземців, які ніколи не вивчали чеську мову, так і на іноземців з базовим знанням чеської мови.

Підготовчі курси в Чехії можуть бути річними та семестрового.

Якщо ви плануєте отримувати безкоштовну освіту в Чехії і володіти мовою на рівні, достатньому для навчання в державному ВНЗ, тоді Вам потрібен річний курс чеської мови.

Річні підготовчі курси

Річні курси починаються у вересні розраховані на 34 тижні і включають 1000-1100 навчальних годин. Протягом перших 1-2 місяців студенти посилено займаються чеською мовою, а потім починається профільна підготовка. В кінці кожного семестру треба буде здати екзаменаційну сесію. Після здачі влітку підсумкового іспиту студенти отримують сертифікат державного університету.

Річні курси можуть бути універсальними і спеціальними.

Універсальний курс підходить для студентів, які планують вступати до магістратури або для студентів, які ще не визначилися зі спеціальністю. Такий курс передбачає тільки вивчення мови (1000 годин).

Спеціальні курси (економічний, гуманітарний, технічний, медичний, творчий) включають 600-700 годин вивчення чеської мови, 100 годин вивчення спеціальної термінології, а також 200-300 годин підготовки до іспитів з профільних предметів.

Коштує річний підготовчий курс приблизно 4-5 тис. Євро, залежно від обраної спеціальності.

Семестровий курс
Це інтенсивний курс вивчення чеської мови і розрахований на абітурієнтів, яким не потрібно готуватися до вступних іспитів (наприклад, магістрам), а досить лише вивчити чеську мову. Ця програма також підійде для вступників до приватних ВНЗ Чехії.

Починається курс у вересні або в лютому, включає приблизно 500 годин занять і коштує від 2,5 тис.євро.

Як потрапити на курси?
Якщо ви хочете потрапити на підготовчий курс в Чехії, ви можете залишити ТУТ свою заявку, заповнивши нашу АНКЕТУ. І ми надішлемо вам докладний опис програм і приблизний бюджет.